duchowa.pl
Menu:
Strona główna
O autorze
O książce
Okładka
Opinie
Dla czytelników
Dane techniczne
Wydanie I     2014r.
Ilość stron: 496
Format: 14,1x21 cm
Okładka miękka
ISBN:
978-83-64394-01-0
Rysunki:
Magdalena Zielezińska
Inne teksty autora:
Krótka instrukcja
    "używania życia"

"Zapukajcie, a będzie wam otwarte. Proście, a będzie wam dane."  Usłyszałem kiedyś stwierdze, iż człowiek został st... czytaj dalej »
Krótka opowieść
    o drodze do
    urzeczywistnienia

Anioł pyta Boga: "Boże skoro jestem tak samo doskonałą istotą jak ludzie, to dlaczego ich nie uszczęśliwiasz tak jak mnie... czytaj dalej »
Anielski seks
Poznając różne kultury religijne oraz teorie na temat aniołów - ich "życia i funkcjonowania" zazwyczaj spotykałem się z teori... czytaj dalej »
Krótka opowieść
    o stworzeniu

Słyszałem wiele o początku powstania istnienia ludzkiego, o różnicy między ludźmi, aniołami i istotami oświecon... czytaj dalej »
Jaka jest rola Boga?
Mówi się, że Bóg jest surowy, że karze nas cierpieniami, wystawia na ciężkie próby i za wszelkie niepowodzenia w naszym... czytaj dalej »
List od aniołka
Witaj! Pewnie chcesz wiedzieć skąd się wziąłem i kim jestem. Jestem anielską częścią swojego pana. To ja zawsze m... czytaj dalej »
"Pieniądzowi się
    zawierzyłem"

Kilkadziesiąt lat temu nie było Internetu, telewizji i innych środków, którymi obecnie dopływa do nas masowa reklama. Słyszy się obecn... czytaj dalej »
Relacje filmowe
   wykładów

Polecam
Zapraszam do zapoznania się z pierwszą książką autora
DZIECI REGRESJI
-Uzdrawianie dzieciństwa

Dzieci Regresji

Jest to książka terapeutyczna.
Ma ona za zadanie
pomóc dorosłemu człowiekowi uwolnić się od przeszkadzających
mu w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa.
Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo
i świadomie wychowywać własne potomstwo,
by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie.
Ciekawe Linki
Informacje
    o zajęciach

SUBskrypcj@
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i kursach, wpisz swój adres
Powiadamiacz
Wpisz E-mail znajomych
dowiedz się więcej »

© Robert krakowiak
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Autor strony nie godzi się na powielanie ani rozpowszechnianie żadnego jej fragmentu bez jego zgody. Łamanie prawa i czyjejś woli to przede wszystkim kwestia czystości Twojego sumienia.
Kontakt
Robert Krakowiak

Najlepszą formą kontaktu ze mną jest kontakt telefoniczny. Odpisuje z dużym opóźnieniem nie na wszystkie E-maile.
Kontakt E-mail

Wysylanie wiadomosci...

Wiadomosc zostala wyslana pomyslnie.

Dziekuje.
Opinie czyelników


"Afirmacje Sukcesywne" jest to Mega Wielka Księga Skutecznych Pozytywnych Inspiracji. Jest to książka- przewodnik dla wszystkich tych którzy są już gotowi i otwarci na szczęśliwe, spełnione życie. Czytam, piszę, cytuję po prostu wzrastam. Z przyjemnością ją polecam.

Karolina     
Odkąd książka do mnie trafiła niemal nie wypuszczam jej z rąk.
To zdecydowanie jedna z najważniejszych książek w moim życiu.
Anatomia i sposób działania afirmacji oraz podświadomości opisane bardzo przystępnie, wszystko dokładnie wyjaśnione. Codziennie dziękuję opatrzności, że trafiłam na stronę Pana Roberta i na tę książkę. Afirmacjami zajmuję się od marca tego roku, ale odkąd posiłkuję się radami z książki mam na koncie pierwsze realne sukcesy. I nie tylko wierzę, ale po prostu wiem, że z pomocą tej książki uda mi się zrealizować wszystkie cele.
Ogromnie polecam wszystkim pragnącym zmienić swoje życie.

Monika     
Ciągle TRAWIĘ tę książkę, bo to właściwie podręcznik i zachęta do samodzielnego kreowania swojej rzeczywistości. Uważam, że jest bardzo dobra, bez wodotrysków i takich tam rożnych marketingowych chwytów. Bezglutenowa i bez-mleczna. Dodatków smakowych tam nie ma. Jest w niej łagodne i spokojne proponowanie zmian. Warto ją czytać od tak, bez uprzedzeń. Warto znaleźć odrobinę czasu na spotkanie z energią, która płynie z każdej wydrukowanej papierowej kartki.
Inspiracja dla szukania była książka polecana przez znajomego: Radykalne wybaczanie, przeczytałam, ale sposób przekazu mnie nie przekonywał, wiec szukałam dalej i tym sposobem trafiłam na Afirmacje Sukcesywne. I to było to!
Przeczytałam, mnóstwo różnych us-autorów, niemców itp, ale język przekazu tej książki jest jak klamra dla tych wszystkich podręczników i opowieści.
radykalne wybaczanie -> dzieci regresji, ale jest jeszcze jeden hicior us: brian tracy: maksimum osiągnięć -> afirmacje sukcesywne! jak ktoś liznął maksimum osiągnięć, to chętnie weźmie do ręki afirmacje sukcesywne, bo są lepiej przyswajalne [bezglutenowe]
jak to mowią na FB: TO LUBIE!

Gražina Robakiewitch     
To jest pierwsza książka z jaką się spotkałem, która daje konkretne narzędzia do tych wszystkich teorii, o których można przeczytać w innych książkach, np. Secret. Szczerze polecam

Marek     
Książka jest napisana profesjonalnie, rzeczowo i konkretnie. Każdy temat jest dobrze rozwinięty. Pozwala ona samodzielnie pracować ze swoimi wzorcami i przekonaniami. Bardzo dobrze są wytłumaczone mechanizmy i procesy działania podświadomości.

Beja     
Robert, książka jest super! Reklamuję ją moim klientom bo jest naprawdę rewelacyjna. Sama na niej dużo skorzystałam. Pozdrawiam!

Agnieszka     
Mam już również drugą książkę i muszę przyznać, że uczeń przerósł mistrza. Książki Leszka owszem są dobre, ale Twoje są lepsze. Wszystko co potrzebne zawarte w dwóch pozycjach, szczególnie świetne są gotowe dekrety. Gratulacje !!!
Mogę jeszcze dodać, że na podstawie Twoich dekretów stworzyłem swój własny i ... śmiać mi się chce kiedy wspominam początki działania afirmacji. Przebywam za granicą, gdzie znalezienie pracy (takiej sobie nieszczególnej)nie jest proste a co dopiero jakiejś wymarzonej. Zdecydowana większość ludzi bierze co leci i przyzwyczajają się z biegiem czasu do nielubianych zajęć.
Po napisaniu dekretu stwierdziłem, że taka praca nie istnieje. I może w następnym wcieleniu kiedy urodzę się jako obywatel tego kraju, wtedy będzie to możliwe, ale nie dla kogoś kto tylko co przyjechał.
Nie wysłałem (jak mi doradzano)co najmniej 200 CV. To nie ja znalazłem pracę, ALE PRACA ZNALAZŁA MNIE - dosłownie !!! Pracuję w skróconym wymiarze czasu, zarabiam jak w normalnym, mam czas na swoje pasje, hobby i .... Miejsce pracy jest w dzielnicy turystycznej - centrum City, co dla mieszkających tutaj ponad 20 lat jest powodem do zazdrości.
Na pytanie jak to zrobiłem, odpowiadam: "Trzeba było się uczyć". Trzeba mieć w głowie a nie na papierze ;)
Moc afirmacji zadziałała w ciągu 2 miesięcy. Na rzucenie palenia potrzebowałem tylko 27 dni.
AFIRMACJE czynią życie lżejszym !!!

Marek Skłodowski     
Jedyną stałą rzeczą w naszym życiu jest zmiana. Co dzień dokonujemy setki ważnych i mniej ważnych wyborów, które tworzą tę jedyną i niepowtarzalną przygodę, jaką jest nasze własne życie. Droga, którą sami tworzymy, poprzez nieustanne wybory, zawsze jest wyjątkowa. Los przynosi nam dobre i złe chwile, jednak pamiętajmy, że to właśnie my mamy na niego wpływ. Robert Krakowiak w swojej książce pokazuje nam, jak przy pomocy afirmacji sukcesywnych możemy wpływać na wybór swojej własnej, indywidualnej drogi życia. Pokazuje, jak przy pomocy własnej pracy obrać właściwy kierunek, by osiągnąć pełnię szczęścia, zadowolenie, sukces i spełnienie. Afirmacje sukcesywne są jak drogowskazy, które sobie sami tworzymy, by dotrzeć do naszego celu. Autor opisuje szczegółowo, co zrobić, by nie zbłądzić w naszej wędrówce i jak ją zmienić, by dotrzeć na sam koniec. Gorąco polecam dla tych, którzy chcą dokonać zmian w swoim życiu, którzy są gotowi nadać mu nowy bieg i kierunek, i którzy pragną odnaleźć w nim sens i spełnienie. Książka pokazuje nam, że wszystko jest w naszych rękach i zależy tylko od nas. Na co więc czekasz? Jeśli nie Ty zmienisz swoje życie, to kto zrobi to za Ciebie? Jeśli nie teraz, to kiedy? Jaką wybierzesz drogę? Teraz, przy pomocy „Afirmacji Sukcesywnych” jest najlepszy na to czas i moment. Powodzenia w przygodzie, jaką jest Twoje życie. Przeżyj je dobrze.

Aurelia Hübner     Dodaj swoją opinięKsiążki: "AFIRMACJE SUKCESYWNE"
oraz "DZIECI REGRESJI"
do kupienia na stronie autora.
Tylko tutaj na życzenie z dedykacją od autora.
Zakup

  Zakup książki
Spis treści:
   Od autora
Wprowadzenie

Część I
Dlaczego afirmacje mogą zmienić nasze życie

Czynnik pierwszy
    - Dostrzegamy jedynie
    to, co znamy
Czynnik drugi
    - Podświadoma
    komunikacja
Czynnik trzeci
    - Kontakt z intuicją
Czynnik czwarty
    - "Lampa Aladyna"


Część II
Język podświadomości
   Logika podświadomości
   Pierwotne przekonanie
   Jak rozmawiać z
   podświadomością
   Podświadomość tu i
   teraz
   Motywacja
   podświadomości

Część III
Co mogą, a czego nie mogą zmienić afirmacje

   BHP w afirmacjach
   Podświadoma
   nawigacja
   Zadanie afirmacji
   Szczęście w związku
   miłości
   Uzdrawiająca moc
   afirmacji

Część IV
Idea afirmacji sukcesywnych

   By afirmacje zaczęły
   działać
   Argumenty i aspekty w
   afirmacjach
   Uwiarygodnianie
   afirmacji
   Stopniowanie afirmacji

Część V
Anatomia afirmacji

   Afirmacje podstawowe
   Afirmacje rozbudowane
   Afirmacje osobiste
   Afirmacje uwalniające
   Afirmacje wybaczające
   "Nie" w afirmacjach
   Błędy w afirmacjach
   Bardziej poprawne
   afirmacje
   Afirmacje w czasie
   teraźniejszym

Część VI
Ułóż własne afirmacje

   Ćwiczenie 1
   - Określanie celów
   Ćwiczenie 2
   - Określanie
   potrzebnych środków
   Ćwiczenie 3
   - Określanie poziomu
   Ćwiczenie
   - Prosperująca
   podświadomość
   Ćwiczenie
   - Kreacja związku
   miłości
   Układanie afirmacji
   Wzmacnianie afirmacji
   Dodatki uwalniające
   Narzędzia afirmacji
   Słowa kluczowe

Część VII
Propozycje samodzielnej pracy

   Dekret afirmacyjny
   Afirmacje na tapecie
   Technika
   - Pisanie afirmacji
   Technika
   - Na cztery strony
   świata
   Technika
   - Słuchanie i
   powtarzanie
   Podsumowanie
   Kolumna reakcji
   Wizualizacja
   - Odkryj osobiste
   szczęście

Część VIII
Przykłady afirmacji

   Wprowadzenie
   Afirmacje
   - Podnoszące poczucie
   własnej wartości
   Afirmacje
   - Na cel i sens życia
   Afirmacje
   - Wyzwalające moc,
   potencjał i możliwości
   Afirmacje
   - Dla udanego życia
   Afirmacje
   - Na sukces
   Afirmacje
   - Bezpieczeństwa
   Afirmacje
   - Dla opornych
   Afirmacje
   - Dla ducha
   Afirmacje
   - Dla nauki
   Afirmacje
   - Podnoszące
   kwalifikacje
   Afirmacje
   - Na podjęcie pracy
   Afirmacje
   - Na dobrą pracę
   Afirmacje
   - Na własną działalność
   Afirmacje
   - Dla artystów
   Afirmacje
   - Dla dostatku
   Afirmacje
   - Dla spłaty i
   odzyskania długów
   Afirmacje
   - Na komfortowe
   miejsce zamieszkania
   Afirmacje
   - Dla relacji z ludźmi
   Afirmacje
   - Dla udanego życia
   rodzinnego
   Afirmacje
   - Dla samotnych i
   zranionych serc
   Afirmacje
   - Dla kobiet po zabiegu
   aborcji
   Afirmacje
   - Na związek partnerski
   Afirmacje
   - Dla seksualności
   Afirmacje
   - Przeciw zdradzie
   Afirmacje
   - Dla bezwarunkowej
   miłości
   Afirmacje
   - Na atrakcyjność w
   związku
   Afirmacje
   - Dla kobiecości
   Afirmacje
   - Na zdrowie, dobry
   wygląd i samopoczucie
   Afirmacje
   - Wobec dzieci i innych
   Afirmacje
   - Uwalniające
   Afirmacje
   - Na wolność od misj,
   doktryn i stereotypów
   Afirmacje
   - Przeciw syndromowi
   "upadku świadomości"
   Afirmacje
   - Wybaczające
   Afirmacje
   - Wdzięczności
   Dekret afirmacyjny -
   Na uzdrowienie
   samooceny
   Dekret afirmacyjny -
   Wybaczający
   Dekret afirmacyjny -
   Osobisty
Świadectwa
    uczestników spotkań