duchowa.pl
Menu:
Strona główna
O autorze
O książce
Okładka
Opinie
Dla czytelników
Dane techniczne
Wydanie I     2014r.
Ilość stron: 496
Format: 14,1x21 cm
Okładka miękka
ISBN:
978-83-64394-01-0
Rysunki:
Magdalena Zielezińska
Inne teksty autora:
Krótka instrukcja
    "używania życia"

"Zapukajcie, a będzie wam otwarte. Proście, a będzie wam dane."  Usłyszałem kiedyś stwierdze, iż człowiek został st... czytaj dalej »
Krótka opowieść
    o drodze do
    urzeczywistnienia

Anioł pyta Boga: "Boże skoro jestem tak samo doskonałą istotą jak ludzie, to dlaczego ich nie uszczęśliwiasz tak jak mnie... czytaj dalej »
Anielski seks
Poznając różne kultury religijne oraz teorie na temat aniołów - ich "życia i funkcjonowania" zazwyczaj spotykałem się z teori... czytaj dalej »
Krótka opowieść
    o stworzeniu

Słyszałem wiele o początku powstania istnienia ludzkiego, o różnicy między ludźmi, aniołami i istotami oświecon... czytaj dalej »
Jaka jest rola Boga?
Mówi się, że Bóg jest surowy, że karze nas cierpieniami, wystawia na ciężkie próby i za wszelkie niepowodzenia w naszym... czytaj dalej »
List od aniołka
Witaj! Pewnie chcesz wiedzieć skąd się wziąłem i kim jestem. Jestem anielską częścią swojego pana. To ja zawsze m... czytaj dalej »
"Pieniądzowi się
    zawierzyłem"

Kilkadziesiąt lat temu nie było Internetu, telewizji i innych środków, którymi obecnie dopływa do nas masowa reklama. Słyszy się obecn... czytaj dalej »
Relacje filmowe
   wykładów

Polecam
Zapraszam do zapoznania się z pierwszą książką autora
DZIECI REGRESJI
-Uzdrawianie dzieciństwa

Dzieci Regresji

Jest to książka terapeutyczna.
Ma ona za zadanie
pomóc dorosłemu człowiekowi uwolnić się od przeszkadzających
mu w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa.
Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo
i świadomie wychowywać własne potomstwo,
by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie.
Ciekawe Linki
Informacje
    o zajęciach

SUBskrypcj@
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach
i kursach, wpisz swój adres
Powiadamiacz
Wpisz E-mail znajomych
dowiedz się więcej »

© Robert krakowiak
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Autor strony nie godzi się na powielanie ani rozpowszechnianie żadnego jej fragmentu bez jego zgody. Łamanie prawa i czyjejś woli to przede wszystkim kwestia czystości Twojego sumienia.
Kontakt
Robert Krakowiak

Najlepszą formą kontaktu ze mną jest kontakt telefoniczny. Odpisuje z dużym opóźnieniem nie na wszystkie E-maile.
Kontakt E-mail

Wysylanie wiadomosci...

Wiadomosc zostala wyslana pomyslnie.

Dziekuje.


Kimkolwiek jesteś,
jesteś człowiekiem, który dąży do zadowolenia
z siebie, miłości i wewnętrznej harmonii.

Cokolwiek robisz,
starasz się by Twoja praca była doceniona.

W cokolwiek wierzysz,
starasz się żyć zgodnie ze swoimi ideałami.

Każdemu z nas, także i Tobie,
dana jest droga do miłości, szczęśliwości
i poznaniu samego siebie.

Każdy z nas, także i Ty,
jesteś zdolny do przejawiania
swojej bosko doskonałej natury.

Każdy z nas, także i Ty,
sam kształtujesz własne życie i od Ciebie zależy
jak bardzo szczęśliwy w nim jesteś!By osiągać sukcesy w codziennym życiu należy dobrze poznać siebie, czyli swoje możliwości, ukryte talenty i predyspozycje, oraz ewentualne podświadome opory i negatywne wzorce zachowań. Należy poznać również prawo przyczyny i skutku oraz zależność między ludzkim umysłem a materią.

Dobrze opracowany, na podstawie powyższej wiedzy, program działania to podstawa. Do tego potrzebna jest jednak sumienna, systematyczna i wytrwała praca.


     O swoim podejściu do klienta

Zanim przystąpię do współpracy z klientem, przepro-wadzam z nim konsultację, w czasie której poznaję bliżej jego życie, czyli sposób, w jaki żyje: jakie ma problemy z sobą, kryteria w życiu, dążenia i pragnienia, co mu ewentualnie w realizacji tego przeszkadza, jakie ma lęki, obawy, opory, czyli wzorce psychiczne nie pozwalające mu realizować swoich planów i do czego tak naprawdę go to doprowadzało. Potrzebuję również rozpoznać jego predyspozycje dane mu przez naturę. By bliżej poznać klienta staram się poznać sposób, w jaki on sam siebie postrzega, czyli w co wierzy, co deklaruje i na ile to realizuje. Dążę również do tego by poznać, jaką ma ogólnie samoocenę, na ile wierzy w realność stawianych przez siebie celów i na ile jest w nie zaangażowany. Decydująca się osoba na współpracę ze mną powinna być otwarta na rozmowę o sobie i gotowa odpowiedzieć na każde pytanie, które zadam dotyczące każdej dziedziny życia. Następnie prowadzę klienta tak, by sam poznał i zrozumiał siebie, nauczył się poruszać po swojej świadomości i umiejętnie z nią pracował, czyli odkrył swoją prawdziwą naturę, zweryfikował swój dotychczasowy obraz siebie oraz swoje kryteria i odnalazł w sobie to, co tak naprawdę jest dla niego najlepsze. Prowadzę więc sesję na podstawie wiedzy o kliencie, zdobytej w wyżej opisany sposób.

Współpraca ze mną jest czymś indywidualnym dla każdego klienta. Każdy klient to inna historia, inne przeżycia, doświadczenia, inne pragnienia i potrzeby. Mam więc indywidualne podejście do każdej osoby, staram się ją zrozumieć i zaobserwować, co na danym poziomie jest jej potrzebne. Prowadzę sesje tak, aby taka osoba zaczęła realizować swoje cele, o ile są one oczywiście zgodne z jej bosko-doskonałą naturą.

W tym celu, wspólnie z klientem opracowujemy pozytywne programy do samodzielnej, systematycznej pracy. Programy te są tak opracowane by były przeciw-stawne do negatywnych wzorców, zgodny z predyspo-zycjami i kryteriami klienta oraz sformułowanym w sposób dobrze zrozumiały przez jego podświadomość. Układane są one w formie afirmacji, nad którymi każda osoba zobowiązuje się samodzielnie i systematycznie pracować. Nie istotna jest forma, technikami mogą być: medytacja, wizualizacja, powtarzanie na głos czy pisanie, istotna jest koncentracja na danym temacie i co równie ważne, staranie się treść afirmacji wdrażać w swoje życie codzienne, czyli cokolwiek robimy, myślimy o sobie w pozytywny sposób, zgodny z opracowanym cyklem. W czasie każdego następnego spotkania coraz bardziej zagłębiamy się w pierwotne przyczyny i stawiamy bardziej sprecyzowane cele, co za tym idzie same afirmacje są coraz bardziej sprecyzowane i bliższe zamierzonego przez siebie celu. Z wszystkich afirmacji, jakie zostają stworzone w czasie spotkań, klient tworzy "dekret afirmacyjny", układając je i łącząc tematycznie. Po trzech, czterech spotkaniach każdy ma ułożony swój osobisty dekret afirmacyjny, w którym zawarte są wszystkie jego ważne cele i cechy osobowości. To, co we współpracy ze mną przynosi najlepsze efekty, to indywidualna terapia poprzedzona samodzielną, systematyczną praktyką.


     Trochę więcej o działaniu afirmacji

Praca z afirmacjami i ich skuteczność zależy oczywiście od ich trafności do aktualnej sytuacji danej osoby, poziomu jej samooceny, poczucia bezpieczeństwa, wiary, pewności siebie, kompetencji itp. Jeśli na przykład, dana osoba ma brak poczucia kompetencji, to nad nimi należy najpierw popracować i w tym kierunku zostają ułożone afirmacje. Oczywiście afirmacjami nie wypracujemy kompetencji, jeśli w danej dziedzinie nie mamy ku temu nawet podstawowej wiedzy, jednak afirmacjami możemy pogłębić wiarę we własne możliwości i uwolnić opór przed zdobywaniem danych umiejętności. Tym sposobem znacznie przyspieszamy i pogłębiamy proces zdobywania kompetencji.

Najlepszym przykładem potwierdzającym tą teorię jest nauka pracy na komputerze. Dorosłe osoby zazwyczaj boją się tej nauki, nie wierząc, że mogą się nauczyć obsługi komputera. Natomiast już 4-5-cio letnie dziecko po prostu siada i pracuje. Dla takiego dziecka praca z komputerem kojarzy się z zabawą, dlatego jego podświadomość jest zachęcona do szybkiej nauki. Dodatkowo nie ma ono w sobie przekonania, że to trudne. Dorosły człowiek często siada do nauki z przymusem i z wyobrażeniem przerażającego ogromu wiedzy, jaką mus zgłębić by biegle władać komputerem. Takimi przekonaniami zawiaduje nasza podświadomość, która jednocześnie jest odpowiedzialna za przyjmowanie, przechowywanie i przejawianie kompetencji. Prosty wniosek: ucząc się w przekonaniu ze to trudne, wręcz niemożliwe, nasza podświadomość przyjmuje i przejawia dane kompetencje z takimi wyobrażeniami, czyli przejawianie kompetencji staje się wówczas niemożliwe. Wierząc, że coś jest proste a dodatkowo przyjemne, wystarczy, że raz to przećwiczymy i nasza podświadomość od razu wprowadza poznaną wiedzę do praktycznego zastosowania. Zmiana wewnętrznych przeświadczeń, (błędnych wzorców reagowania) sprawia, że radykalnie zmienia się nasze funkcjonowanie w codziennym życiu.

Jeśli ktoś nie wie, jakie ma predyspozycje i co tak naprawdę da mu życiowe spełnienie, to również od tego należy zacząć osobistą pracę nad sobą. Czyli przekonać siebie do tego, że łatwo poznaję i wdrażam w codzienne życie swoje talenty umiejętności i predyspozycje. Dla przykładu: Jeśli teraz zadałeś sobie pytanie typu "a co jeśli ja takich nie mam?" to powinieneś zacząć od afirmacji typu: Tak naprawdę jestem wartościowy, zdolny i wyposażony w genialne talenty. Przecież każdy z nas, tak jak każdy człowiek sukcesu, ma nieograniczony potencjał możliwości i talentów. Od uświadomienia sobie tego nie rzadko należy zacząć prace nad sobą. Mówiąc krótko w pracy z afirmacjami chodzi o dotarcie do pierwotnego, ograniczającego nas przekonania i zmianę go na pozytywnie kształtującego nasze obecne życie.

Dzięki prawidłowej pracy z afirmacjami, dopasowanymi do etapu realizowanego celu, można rozpoznać podświadome opory, predyspozycje i skłonności. Dzięki odpowiedziom w reakcji na afirmacje można je uzupełnić i sprecyzować pod osobistym kontem danej osoby. Należy takie afirmacje ciągle dopracowywać w zależności od ujawnianych, coraz bardziej subtelnych blokad i dopasowywać te afirmacje do danego etapu, poziomu urzeczywistnienia celu, który sobie stawiamy. Tak do skutku. By takie afirmacje dopracowywać pod kontem danej osoby i na jej aktualnym etapie poświęcam tej osobie ok. 3 do 5 godzin na każdym spotkaniu. Osoby na początku naszych spotkać są prowadzone tak, by prawidłowo wykonywały powyższe ćwiczenia. Z czasem każdy coraz bardziej samodzielnie kontynuuje prace nad sobą, sam znajduje dla siebie najlepsze formy pracy, co za tym idzie sam na bieżąco świadomie rozpracowuje swoje programy myślowe i podnosi jakość swojego życia.

Afirmacje należy systematycznie powtarzać, jednak nie powinny być powtarzane automatycznie. Należy je powtarzać świadomie, przekonywać się do nich i analizować jak podświadomość reaguje na jej treść, po to, by następnie podsunąć jej trafne antidotum na otrzymaną reakcje. Dziecko nauczy się skutecznie chodzić, jeśli będzie systematycznie ćwiczyć, tak samo jest z afirmacjami. Systematyka i świadome dostrajanie się do treści afirmacji krok po kroku daje trwałe efekty.


     O spotkaniach indywidualnych

Pierwsze spotkanie to sama konsultacja. To pierwsze spotkanie jest po to, bym dobrze poznał daną osobę, zapoznał ją z możliwościami i warunkami dalszej współpracy, oraz by wspólnie poszukać sposobów i kierunków takich, by dana osoba realizowała postawione przez siebie cele i samodzielnie kontynuowała pracę nad sobą. Jednym z celów pierwszej konsultacji jest również analiza zgodności własnych celów z wewnętrznymi predyspozycjami. Często okazuje się że cele nie były wcześniej sprecyzowane, a czasem mogły być sprzeczne z sobą. Wyobrażenia o konsekwencjach działania mogły być nieprawdziwe. To wszystko należy poukładać i sprecyzować w czasie konsultacji zanim przystąpi się do pracy z podświadomością w stanie medytacyjnym. Taka praca z podświadomością odbywa się dopiero w czasie drugiego spotkania. Osoba taka, dzięki pracy z afirmacjami, jest już lepiej przygotowana i bardziej wie, czego może od współpracy ze mną oczekiwać. Dodatkowo każda osoba miała czas na przemyślenia, przeanalizowanie swojego życia, celów itp. Na pierwszej konsultacji dużo się o sobie dowiadujemy, co często sprawia że zaczynamy coś innego chcieć od życia niż do tej pory. Każde następne spotkania są to już krótsze konsultacje wraz z sesją medytacyjną opartą na niżej opisanej procedurze. Zapraszam do zapoznania się z opiniami moich klientów.


     O swoich praktykach

W swoim życiu spotkałem się z różnymi technikami pracy z umysłem oraz naukami i praktykami duchowymi wschodu i zachodu. Dzięki temu nauczyłem się różnych technik: medytacji, pracy z psychiką i energią człowieka oraz uwalniania od psychicznych napięć. Stosując owe nauki koncentrowałem się na poznaniu ich szkieletu, podstaw tych praktyk. Postanowiłem zrozumieć, na podstawie jakich mechanizmów naszej psychiki one powstały. To pomogło mi znaleźć wspólne ich aspekty świadczące o możliwościach ludzkiego umysłu. Takie studiowanie różnych praktyk, pozwoliło mi więc poznać i zrozumieć ludzką świadomość, jej zdolności i możliwości. Z praktyk, które poznałem wykorzystuję wiele aspektów łącząc je i wykorzystując w swojej obecnej współpracy z klientami.

Obecnie stosuję opracowaną przez siebie metodę na podstawie zdobytych doświadczeń stosowanych praktyk oraz własnych odkryć. Moja współpraca z ludźmi polega głównie na łączeniu praktyk: Huny, Jogi i Buddyzmu wraz ze współczesnymi technikami terapeutycznymi i doskonalenia osobowości.

Z Huny wykorzystuję naukę o trzech jaźniach, wizualizację i przekonanie, że cel, który się sobie postawi jest do osiągnięcia, pod warunkiem zachowania zdrowych intencji do siebie i innych. W modlitwie odwołuję się do nadświadomości, w której każdy przechowuje doskonały obraz siebie: swojego doskonałego ciała, stanu emocjonalnego, wyobrażeniowego oraz informacje o najlepszych zdolnościach i predyspozycjach, które ma każdy z nas. Dzięki takiemu kontaktowi pomagam klientowi stworzyć w wyobraźni doskonały obraz siebie, po czym ma on za zadanie utrzymać go w swojej wizualizacji.

Z Jogi wykorzystuję głównie naukę o oddechu i pracę z energią człowieka. Uczę klienta obserwować różnicę energetyczną między jego aktualnym stanem a doskonałym obrazem siebie. Poprzez odpowiednie oddechy klient dostraja się do owej energii i urzeczywistnia ją w swoim ciele.

W czasie takiego dostrajania się energetycznego do nadświadomego obrazu siebie, pracy z energią i z głębokim, świadomym oddychaniem uzewnętrzniają się wszelkie dawne urazy, porażki, napięcia energetyczne i tłumione negatywne emocje, czyli wszystko to, co nie pozwala nam na przejawianie na planie fizycznym naszego doskonałego obrazu siebie, o którym informacje przechowuje nasza nadświadomość.

Tutaj niezbędne okazują się nauki buddyjskie, z których pochodzi nauka prawa karmy - prawa przyczyny i skutku, nauka o reinkarnacji i wyzwoleniu z cierpienia poprzez wyzbycie się emocji. Okazuje się, że każdy problem, negatywne doświadczenie czy nawet dolegliwość fizyczna mają swoją przyczynę w błędnym myśleniu czy postępowaniu w przeszłości. Negatywne przekonania pozostają w nas do póki ich nie zmienimy, a nie zmienimy do póki nie przypomnimy sobie, kiedy i dlaczego je podjęliśmy. W takiej sytuacji sugeruję klientowi powrót pamięcią z obecną świadomością do pierwotnej przyczyny danej emocji lub negatywnego odczucia po to, by przyjrzeć się podjętym wówczas decyzjom, ich motywom i ich konsekwencjom oraz zmienić owe decyzje na pozytywne i korzystnie działające w obecnym życiu. Taki powrót pamięcią pozwala uwolnić negatywne i ograniczające wzorce myślowe, dzięki czemu ułatwia przejaw pozytywnej wizualizacji, do jakiej osoba dostrajała się na początku takiej sesji.

Oczywiście ja nie gwarantuję takiego sukcesu za pierwszym razem. Taka współpraca z klientem wymaga zgody, chęci i pełnego zaangażowania z jego strony oraz wspierania jej samodzielną pracą nad sobą, chodzi głównie o skoncentrowanie swojej uwagi poprzez medytacje i afirmacje na zalecanym przeze mnie temacie. Współpraca taka jest tym bardziej owocna im bardziej zaangażowana w nią jest osoba ze mną współpracująca. Ważne jest więc aby dany klient jak najwięcej od siebie oczekiwał, nie zakłamywał się, był gotowy do współpracy i do zaangażowania w siebie czasu i energii. W czasie sesji ze mną zdarza się, że konfrontacje klienta ze stłumionymi w sobie emocjami mogą być dla niego nieprzyjemne i nie chce on kontynuować współpracy, chodzi głównie o to by przestać złorzeczyć i podtrzymywać żale a nauczyć się wybaczać, odpuszczać i akceptować. W takiej sytuacji dana osoba powinna podjąć wyzwanie typu: "Akceptuję swój stan, nie będę się dłużej oszukiwać, chcę to zmienić i zrobię to". Zdarza się również, że klient nie chce się zaangażować w intensywne oddechy, które również mogą wywoływać chwilowe, negatywne odczucia. Ale cóż, współpraca ta wymaga pewnych poświęceń, jednak daje swoje rezultaty w postaci nawet uzdrowień "nieuleczalnych" dolegliwości.

     "Skutki uboczne"

Klient przychodzący do mnie na sesje doświadcza prawdy o sobie, czyli wszystko to, co nosi w sobie stłumione uzewnętrznia i zaczyna odczuwać. To jest niezbędne w procesie oczyszczania. Zdarza się, że samoocena pewnej osoby może być zbudowana na sztucznym wizerunku, czyli urojonych wartościach. Taka osoba ma wysokie mniemanie o sobie, mimo że nosi w sobie mnóstwo stłumionych wzorców niskiej samooceny. Oczywiście, z wyjątkiem urojonego dowartościowywania się, takim wizerunkiem nie da się osiągnąć żadnego większego sukcesu na ścieżce rozwoju duchowego. Zdarza się więc, że osoba przychodząca na spotkanie nie jest w stanie zaakceptować prawdy na swój temat, którą uświadamia sobie w czasie konfrontacji ze swoimi wzorcami zachowań. W związku z czym może ona nie podjąć dalszej współpracy. Jest to jedyna znana mi sytuacja, w której ktoś może krytykować moją pomoc, gdyż uzewnętrznione zostały u tej osoby stłumione wzorce, wobec których nie zostało podjęte wyzwanie dalszej pracy. W ten sposób zburzony został sztuczny wizerunek, którym taka osoba nie potrafi się już dowartościowywać, a brak intencji dalszej pracy z uzewnętrznionymi wzorcami sprawia, że zostaje ona pozostawiona ze świadomością swoich urojeń.

Efektem mojej kilkuletniej praktyki terapeutycznej jest książka mojego autorstwa pod tytułem: "DZIECI REGRESJI -Uzdrawianie dzieciństwa"

By bardziej zobrazować mój sposób myślenia i postępowania oraz pracę z ludźmi proponuję zapoznanie się ze zjawiskiem regresji, oraz przeczytanie innych moich artykułów i do obejrzenia relacji filmowych z moich wykładów.

Jeśli chcesz panować nad swoim losem i samemu kształtować własne życie, zapraszam do współpracy ze mną. Korzystając z własnej wiedzy i umiejętności zapoznam Cię z tajnikami mocy ludzkiej świadomości i technikami panowania nad nimi. Pomogę również w odkryciu i uzewnętrznieniu Twoich osobistych, naturalnych talentów i predyspozycji oraz w uwalnianiu oporów (destrukcyjnych wzorców psychicznych) przed ich przejawianiem, a także w realizacji zamierzonego przez siebie celu. Współpraca ze mną pozwoli Ci więc określić Twój cel w życiu, oraz pokaże drogę do jego realizacji. Reszta potrzebna do pełnego sukcesu to wkład Twojej pracy i dyscypliny.

Do współpracy ze mną zapraszam wszystkie osoby, które wiedzą czego chcą, są gotowe na konfrontacje z samym sobą oraz do zaangażowania się w swój proces samouzdrawiania i samodoskonalenia.

Każde spotkanie to około 5-cio godzinne intensywne indywidualne warsztaty. Tyle czasu potrzebuję by dobrze zdiagnozować, wspólnie określić bądź sprecyzować cele, przygotować osobisty cykl do samodzielnej praktyki, oraz przeprowadzić sesję w stanie medytacyjnym, polegającą na pracy z podświadomością. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc drogą elektroniczną. Artykuł ten pochodzi ze strony: WWW.DUCHOWA.PL

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną współpracą ze mną, to proszę o kontakt telefoniczny.

Robert Krakowiak

Książki: "AFIRMACJE SUKCESYWNE"
oraz "DZIECI REGRESJI"
do kupienia na stronie autora.
Tylko tutaj na życzenie z dedykacją od autora.
Zakup

  Zakup książki
Spis treści:
   Od autora
Wprowadzenie

Część I
Dlaczego afirmacje mogą zmienić nasze życie

Czynnik pierwszy
    - Dostrzegamy jedynie
    to, co znamy
Czynnik drugi
    - Podświadoma
    komunikacja
Czynnik trzeci
    - Kontakt z intuicją
Czynnik czwarty
    - "Lampa Aladyna"


Część II
Język podświadomości
   Logika podświadomości
   Pierwotne przekonanie
   Jak rozmawiać z
   podświadomością
   Podświadomość tu i
   teraz
   Motywacja
   podświadomości

Część III
Co mogą, a czego nie mogą zmienić afirmacje

   BHP w afirmacjach
   Podświadoma
   nawigacja
   Zadanie afirmacji
   Szczęście w związku
   miłości
   Uzdrawiająca moc
   afirmacji

Część IV
Idea afirmacji sukcesywnych

   By afirmacje zaczęły
   działać
   Argumenty i aspekty w
   afirmacjach
   Uwiarygodnianie
   afirmacji
   Stopniowanie afirmacji

Część V
Anatomia afirmacji

   Afirmacje podstawowe
   Afirmacje rozbudowane
   Afirmacje osobiste
   Afirmacje uwalniające
   Afirmacje wybaczające
   "Nie" w afirmacjach
   Błędy w afirmacjach
   Bardziej poprawne
   afirmacje
   Afirmacje w czasie
   teraźniejszym

Część VI
Ułóż własne afirmacje

   Ćwiczenie 1
   - Określanie celów
   Ćwiczenie 2
   - Określanie
   potrzebnych środków
   Ćwiczenie 3
   - Określanie poziomu
   Ćwiczenie
   - Prosperująca
   podświadomość
   Ćwiczenie
   - Kreacja związku
   miłości
   Układanie afirmacji
   Wzmacnianie afirmacji
   Dodatki uwalniające
   Narzędzia afirmacji
   Słowa kluczowe

Część VII
Propozycje samodzielnej pracy

   Dekret afirmacyjny
   Afirmacje na tapecie
   Technika
   - Pisanie afirmacji
   Technika
   - Na cztery strony
   świata
   Technika
   - Słuchanie i
   powtarzanie
   Podsumowanie
   Kolumna reakcji
   Wizualizacja
   - Odkryj osobiste
   szczęście

Część VIII
Przykłady afirmacji

   Wprowadzenie
   Afirmacje
   - Podnoszące poczucie
   własnej wartości
   Afirmacje
   - Na cel i sens życia
   Afirmacje
   - Wyzwalające moc,
   potencjał i możliwości
   Afirmacje
   - Dla udanego życia
   Afirmacje
   - Na sukces
   Afirmacje
   - Bezpieczeństwa
   Afirmacje
   - Dla opornych
   Afirmacje
   - Dla ducha
   Afirmacje
   - Dla nauki
   Afirmacje
   - Podnoszące
   kwalifikacje
   Afirmacje
   - Na podjęcie pracy
   Afirmacje
   - Na dobrą pracę
   Afirmacje
   - Na własną działalność
   Afirmacje
   - Dla artystów
   Afirmacje
   - Dla dostatku
   Afirmacje
   - Dla spłaty i
   odzyskania długów
   Afirmacje
   - Na komfortowe
   miejsce zamieszkania
   Afirmacje
   - Dla relacji z ludźmi
   Afirmacje
   - Dla udanego życia
   rodzinnego
   Afirmacje
   - Dla samotnych i
   zranionych serc
   Afirmacje
   - Dla kobiet po zabiegu
   aborcji
   Afirmacje
   - Na związek partnerski
   Afirmacje
   - Dla seksualności
   Afirmacje
   - Przeciw zdradzie
   Afirmacje
   - Dla bezwarunkowej
   miłości
   Afirmacje
   - Na atrakcyjność w
   związku
   Afirmacje
   - Dla kobiecości
   Afirmacje
   - Na zdrowie, dobry
   wygląd i samopoczucie
   Afirmacje
   - Wobec dzieci i innych
   Afirmacje
   - Uwalniające
   Afirmacje
   - Na wolność od misj,
   doktryn i stereotypów
   Afirmacje
   - Przeciw syndromowi
   "upadku świadomości"
   Afirmacje
   - Wybaczające
   Afirmacje
   - Wdzięczności
   Dekret afirmacyjny -
   Na uzdrowienie
   samooceny
   Dekret afirmacyjny -
   Wybaczający
   Dekret afirmacyjny -
   Osobisty
Świadectwa
    uczestników spotkań